Skip to content Skip to footer

Služby
zákazníkům

Pro váš komfort

Financování

Nutně potřebujete rozjet 3D tisk a vaše cash flow není právě nakloněno takové investici? Tomu rozumíme a jsme na to připraveni. Bez obav se na nás obraťte. Společně se dohodneme na způsobu úhrady, nebo případných splátkách.

Školení

Rádi byste tiskli, ale nejste si jistí, zda to budete umět? Věřte, že SLS 3D tisk není až taková věda, jak to někdy vypadá. Ať už potřebujete jen úvodní zaškolení při pořízení tiskárny nebo kompletně provést světem SLS 3D tisku, pod naším vedením z vás budou odborníci dřív než se nadějete.

Zakázkový 3D tisk

Možná jste dospěli k závěru, že potřebujete 3D tisk, ale ne 3D tiskárnu. Ať už proto, že tisknete jen sporadicky nebo naopak hodně, ale vzhledem k vašemu workflow dává větší smysl 3D tisk outsourcovat. Pak se o vaše výtisky od A – Z postaráme my. Díky naší flotile tiskáren zvládneme cokoli.

Modelování a konstrukce

Stojí před vámi konstrukční požadavek, který je opravdovým oříškem? Potřebujete pomoci s vývojem? Dnešní SLS 3D tiskárny zvládnou i ty nejkomplikovanější úlohy. Aby se však jejich schopnosti mohly vůbec dostat ke slovu, musíte jim připravit odpovídající tisková data. Rádi vám poskytneme své zkušenosti a vysokou úroveň odbornosti pro dosažení maximálních výsledků. Ušetříte čas, starosti i peníze.

Půjčovna

Potřebujete se ujistit, zda je SLS 3D tisk pro vás to pravé? Nebo již tisknete a potřebujete krátkodobě navýšit kapacitu? Pak vám odpovídající tiskárnu jednoduše zapůjčíme. Poté co dohodneme podmínky a dobu zápůjčky, tiskárnu vám přivezeme a odborně nainstalujeme.

Servis

Naše tiskárny se vyznačují velmi vysokou provozní spolehlivostí, přesto je dobré mít v zádech rychlý a dostupný servis, který minimalizuje dopady případných prostojů na vaši výrobu. Na naše tiskárny poskytujeme servis celém území České republiky, včetně režimu 24/7.

Nahoru