Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Reference | CADMIA 3D s.r.o.
Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc

I. chirurgická klinika, Fakultní nemocnice Olomouc

Naší I. chirurgické klinice přinesla spolupráce s firmou CADMIA 3D zásadní posun zejména v edukaci studentů medicíny, kdy nyní dokážeme velmi realisticky přiblížit podobu, strukturu a povrch různých tělesných orgánů. Vzhledem k prudkému rozvoji SLS 3D tisku očekáváme v budoucnu od našeho spojení další benefity.

MUDr. Pavel Zbořil, Ph. D., chirurg
EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.

EGSTON SYSTEM ELECTRONIC, spol. s r.o.

Znojmo

Díky spolupráci s firmou CADMIA 3D jsme dosáhli nejen výrazného zrychlení v oblasti prototypování našich výrobků, ale velkým přínosem je i získaná soběstačnost ve výrobě náhradních dílů.

Josef Anders, hlavní konstruktér robotizace
Deefolt s.r.o.

Deefolt s.r.o.

Olomouc

Kooperace s firmou CADMIA 3D nám otevřela široké možnosti ve vývoji cyklistických sedel vycházejících z principů fyzioterapie se zaměřením na ekonomické držení těla při jízdě. Společně se nám podařilo vyvinout sedla, která splňují nejpřísnější požadavky v této oblasti.

Mgr. Ondřej Mikeska, fyzioterapeut a majitel společnosti
EPO MACHINERY s.r.o.

EPO MACHINERY s.r.o.

Frenštát pod Radhoštěm

Individuální řešení LPD 3D tisku, které nám firma CADMIA 3D dodala, nám umožnilo výrazně zefektivnit proces výroby díky eliminaci počtu nakupovaných položek, které si nyní „just in time“ vyrábíme sami.

Lukáš Kubáň, zástupce vedoucího výroby

Jakub Konečný

Uherské Hradiště

Splátkový program firmy CADMIA 3D nám umožnil skokově vybudovat vlastní vysokou kapacitu SLS 3D tisku. Díky tomu jsme schopni realizovat více složitých projektů současně.

Jakub Konečný, Konečný.tech
Pavel Nikl

Zavolejte Pavlovi nebo vyplňte formulář
a on se ozve Vám, jak nejdříve to půjde

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.